تبلیغات
نمای زندگی - 6 عادت در انسانهای موفق در 10 دقیقه
تاریخ : چهارشنبه 13 آبان 1394 | 09:24 ق.ظ | نویسنده : شهرزاد

انسانهای موفق معمولا روزانه بعد از رسیدن از محل کار خود کارهایی را انجام می دهند کارهایی که حدودا فقط ده دقیقه طول می کشد و این کارهاست که باعث رضایت و پیشرفت بیشتر کاری آنها می شود.

                                                                                                                                                                                             

1- نوشتن سه چیزی که از داشتن آنها احساس رضایت می کنید

تاکید فرد بر داشتن چیزهایی که باعث خوشحالی و آرامش او در زندگی می شود بسیار مهم است.انسانهای موفق همیشه این موضوع را جلوی چشم خود دارند و شکرگزاری را هیچوقت فراموش نمی کنند.

2- مرتب بودن میز کار در منزل و محل کار

هیچ چیز بدتر از نامرتب بودن میزتان در محل کار یا منزل وقتتان را هدر نمی دهد. پس سعی کنید همیشه آنرا مرتب کنید.

3- محیط کاری و ارتباط با همکاران

چند دقیقه از وقت خود را با همکارانتان سپری کنید. و سعی کنید محیطی آرام و صمیمی در کار محل کار داشته باشید وقتی محیط کارتان به شما آرامش دهد اینگونه شما می توانید روحیه بهتر و راندمان کلی بالاتری داشته باشید.

4- نوشتن سه هدف مهم زندگی

انسان های موفق برای آینده شان هدف های مشخصی دارند. این اهداف می توانند کوتاه مدت یا بلند مدت باشند. هدف های زندگی تان را بنویسید و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید. این اهداف می تواند شامل هر آرزویی که در ذهن دارید نیز باشد.

5- افکار مثبت خودت را بنویس

سعی کنید افکاری که امید و خوشبینی را در شما زنده نگه می دارند را بنویسید تا بتوانید بعضی اوقات به آن مراجعه کنید و شارژ روحی شوید ، حتی می توانید ایده و فکر جدید و مثبتی را که بعداً می خوانید یا به ذهنتان می رسد را نیز به آن اضافه کنید.

6- خواندن جملات و نوشته های مثبت و تشویق کننده

چند دقیقه را در اینترنت بگذرانید و نوشته های مثبت و تشویق کننده ای که انرژی لازم برای بقیه روز را به شما بدهد و دیدگاه شما را به مثبت تغییر دهد بخوانید. همیشه بخوانید افکار و ایده های مثبت و خوشبینانه و از هر نکته جدید  البته مثبت استقبال کنید